SON DAKİKA
26 Mart 2019 10:56

SON HABERLER

Söz 52. bölüm fragmanı izle! Söz 52. bölümünde Savcı Derya’nın üzerini çizdiler!

Söz dizisinin 52. bölüm fragmanı yayınlandı!

24 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan 52. bölüm merakla bekleniyor. Pazartesi günü 51. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Söz dizisi, yeni oyuncularıyla yine başarılı bir işe imzasını attı. Tolga Sarıtaş’ın başrolündeki diziden Aybüke Pusat ayrılırken, 3 yeni oyuncu kadroya dahil olmuştu. Deniz Baysal, Ece Ceşmioğlu ve Sarp Akkaya, dizinin yeni karakterlerine hayat veriyor.

Söz dizisi 3. sezon 2. bölümü yani 52. bölümü de merakla bekleniyor. Videodan yeni bölümün ilk görüntülerini izleyebilirsiniz.

51. VE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Başka bir kimlikle hayatına devam eden Yavuz’un yaşadığı acılar hala dinmemiştir. Üniformasından ve Tim’den uzak olmanın zorluğu bir yana, yalnız hayatında ona eşlik eden şey kabusları ve kaybettiklerinin acısıdır. Ama unutmak bir kenara dursun, bu acılar daha da büyükleriyle sınanacaktır!

Son yıllarda ülkemizin yaşadığı terör saldırılarına bir yenisini daha eklemek isteyen Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç, İstanbul’da art arda eylemler düzenlemek için harekete geçer. Canlı bombalarla bütün ülkeyi tehdit eden Dragan’ın yetkililerden tek bir isteği vardır. Yavuz Karasu!

Böyle olağanüstü bir durumda, düğün hazırlıkları için İstanbul’da olan Tim ve Erdem diğer güvenlik güçleriyle birlikte bombaları durdurmak için görevlendirilir.

Yavuz, Dragan’ın isteğini öğrendiğinde canını seve seve feda etmekten çekinmeyecektir. Operasyonda yetkili isimlerden olan Savcı Derya buna karşı çıksa da Yavuz’un kaybedeceği tek şey, artık onun için değersiz olan canıdır.

Tim, Yavuz’un yaşadığını bilmeden ona destek olmak için var gücüyle çabalarken özledikleri ve ölümüne her gün üzüldükleri komutanlarıyla yolları kesişmek üzeredir.

Ama Yavuz’u teslim almak Dragan’ın büyük planının sadece bir parçasıdır. Ülke güvenliğini tehdit eden bir plan için düğmeye basan Dragan’ın düzenlediği bu saldırılar, birçok vatandaşımız gibi, Savcı Derya ile Yavuz’a da derinden sarsılacakları acılar yaşatacaktır.

İlgili Haberler