Söz dizisi 22 Ocak 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yavuz bambaşka bir yola sürükleniyor!

21 Ocak 2018 Pazar, 09:14
Söz dizisi 22 Ocak 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yavuz bambaşka bir yola sürükleniyor!

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden Söz’un 30. bölümü 22 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’da izleyenlerle buluşacak.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat ‘ın yer aldığı dizi reytinglerde Çukur ile amansız bir rekabete girişmiş durumda.

Çok özel bir kitlesi bulunan Söz dizisinin yeni bölümü de heyecanla beklenmekte…

İşte 30. bölüm 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Agah’ın kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah’ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir.

Füze tehlikesini bertaraf eden Tim Yavuz’un Agah’ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır.

Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim’in Çolak’la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır.

Karabayır’a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah’ın ölümü ve Yavuz’un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır…

aybüke pusat haberleri için

Doğukan Polat haberleri için