SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:03

SON HABERLER

Talat Bulut, kızı Hazal Bulut hakkında yapılan kötü yorumları mahkemeye taşıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Talat Bulut’un kızı Hazal Bulut hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar, ünlü oyuncuyu fena halde kızdırdı.

Talat Bulut, İzmir’deki yangın sırasında gündeme gelen Türk Hava Kurumu’na ait yangın söndürme uçaklarının neden uçurulmadığı konusuna mizahi bir dille değinmiş ve kısa videosunda kızı Hazal Bulut da yer almıştı.

Ancak bu paylaşıma yapılan yorumlar Talat Bulut’u çok kızdırdı.

Bulut’un mizahi bir dille yaptığı eleştirilere destek olanlar da vardı, eleştirenler de…

Talat Bulut, kızının fiziksel görünümü üzerine yapılan yorumlara ise adeta çıldırdı. Tespit ettikleri yorumları mahkemeye taşıyacağını da belirten Talat Bulut, bir hayli tepkiliydi.

İşte Talat Bulut’un sözleri:

“Profilimde paylaştığım son videoya yorum yapanlara sesleniyorum. Cinsiyet ayrımcılığı üzerine yaptığınız çirkin yorumlar bitti, şimdi de insanların fizikleri üzerine çirkin yorumlar yapmaya başladınız. Bu ne cehalettir, bu ne çirkinliktir. Madem bu kadar güçlü ve delikanlısınız, çocuk evlilikleri, sokakta öldürülen kadınlara engel olmak için gücünüzü göstersenize. Burada tespit edilemediğinizi düşünüyorsunuz. Ama tespit edildiniz. Güçlü olup olmadığınız mahkeme salonlarında görülecek.”

İlgili Haberler