SON DAKİKA
14 Ağustos 2022 14:49

SON HABERLER

Tek Yürek 14. bölümünde Osman kaçırılıyor, Yiğit kendini suçluyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Tek Yürek, yeni bölümüyle 16 Mayıs Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar gibi önemli isimleri buluşturan dizinin 14. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Heyecan ve aksiyon dolu serüven kaldığı yerden devam ediyor. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yoldaki gençlerin hikayesini anlatan Tek Yürek dizisinin 14. bölümünde yaşanacakların özeti şöyle:

Sonunda olayların perde arkasındaki adamla yüz yüze gelen Halit şaşkındır. Karşısındaki gençlik yıllarından beri görmediği arkadaşı Ekrem’dir. Ekrem takımla ilgili asıl niyetini Halit’ten gizler. Bu sırada Yiğit ve ekip de baskına çiftliğe gelirler.

Halit ekibi, meseleyi çözdüğüne ikna etse de, kendisi Ekrem’in anlattıklarına pek inanmamaktadır. Olayın peşini kolay kolay bırakmaya niyeti yoktur.

Tek Yürek 14. bölüm fragmanı:

Ameliyat sırasında çeşitli komplikasyonlar çıksa da, Oğuzhan hayata Şenay hemşirenin eliyle tutunmuştur. Haberi alan ekip sevinç içindeyken, arkalarından yapılan hain plandan haberleri yoktur.

Bir yanda maçlar devam ederken, aldığı kötü haber Yiğit’in dünyasını başına yıkar. Osman kaçırılmıştır, kardeşinin hayatına karşılık istenen şey ise, ellerinde bile olmayan minyatürdür.

Tek Yürek 14. bölüm 2. fragmanı:

Ekip Yiğit’i yalnız bırakmaz, bu defa da Osman’ın hayatı için mücadele edeceklerdir… Ancak hem ekip, hem de olanları öğrenip harekete geçen Halit Osman’ı kurtarmaya çalışacaktır.

“Tek Yürek” 16 Mayıs Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler