SON DAKİKA
16 Haziran 2019 11:31

SON HABERLER

Tek Yürek 16. bölüm fragmanında Hilmicem İntepe adeta Jackie Chan’e özendi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tek Yürek, perşembe akşamları TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta. Dizinin başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik gibi önemli isimler buluyor.

Tek Yürek 15. bölümü 30 Mayıs Perşembe akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanda ise önemli detaylar var. Hilmicem İntepe’nin canlandırdığı Yiğit, Sait’in peşinde… Bu sırada önüne gelenleri de ünlü aktör Jackie Chan gibi fena pataklıyor… Ancak bir sır öğreniyor ki tüm dünyası alt üst oluyor. Yiğit için her şeyi değiştiren bu sır ne? Dizide aksiyon sahneleri bol ve çok fazla soru işareti doğuran gelişme var. Videodan 16. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Tek Yürek dizisinin 23 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan 15. bölümünde neler yaşanmıştı?

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in on beşinci bölümü şöyle; Yiğit ve ekip için sıkıntılar bitmek bilmez. Minyatürü bulmuşlardır ama ortalık iyice karışmış, korkulan olmuştur. Yiğit sakinleşmiş gözükse de, Gazozcudan intikam almaya yeminlidir, ancak bunu herkesten gizlemeye karar verir.

Ekip ne olursa olsun, maça odaklanmak zorundadır. Bir kez daha başarırlarsa, artık üst lige çıkmaları için önlerinde sadece tek bir maç kalacaktır. Rakip takımın koçu Emre’nin yapacağı bir hamle, Ekrem’in ekmeğine yağ sürecektir.

Yusuf, Aslı’nın evlerine taşınmasıyla ne yapacağını bilemezken, Mazlum, Yaren’in sözleriyle mutluluktan havalara uçar. Berrin ise artık taşımakta zorlandığı büyük sırrı İlknur’la paylaşır. Ancak konuşmalarına sürpriz birinin kulak misafiri olmasıyla Yusuf, Yiğit’e dair sırrı öğrenecektir.

Gazozcunun izini süren Yiğit onu bulur, Gazozcu can korkusuyla Osman’ı kaçırma fikrini Sait’in verdiğini söyler. Ama bunun arkasında da başka biri vardır. Yiğit onu da bulacaktır. Sait’ten, Berrin’e kadar herkesi sorguya çeker.

Adım adım yaklaştığı kişinin babası olduğundan habersizdir. Endişelerinde haklı çıkan Halit, Yiğit’i durdurmaya çalışırken, Murat Başkan’dan takımla alakalı aldığı kötü haberle şok olur.

İlgili Haberler