Ana sayfa Sosyal Medya Tuba Büyüküstün’ün yaş gününde fark ettiği hayatın en saf gerçeği!

Tuba Büyüküstün’ün yaş gününde fark ettiği hayatın en saf gerçeği!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 doğumlu. Oyuncu, bugün 38.yaşını kutluyor. Ancak kendisi bile bu yaşa nasıl geldiğini bilemediğini, zamanın çok hızlı aktığını belirten bir mesaj yayınladı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Tuba Büyüküstün, “38 mi? Nasıl oldu ki o kadar? Çok değişik bir dönem geçirdik hep beraber. Küçük, büyük, yaşlı, demeden, dil, din ırk gözetmeden, tüm dünyada hep beraber, aynı şeyi yaşadık. İnsan olarak… Sadece insan olarak” diyerek pandemi sürecinden bahsetti.

Tüm dünyayı etkileyen bu pandemi sürecinde Tuba Büyüküstün en çok da kendi içine döndü. Kendini izleyen ve anlamaya çalışan oyuncu, pek çok zaafları olduğunu da gördüğünü itiraf etti. Hayatın acı gerçeği, yaş aldıkça insanın kendi içine dönüp, kendinde birçok kusur bulması… Tuba Büyüküstün de bu süreci yaşıyor… Ancak onu çok mutlu eden bir başka gerçek daha var, o da sevginin gücü..

Tuba Büyüküstün, instagram hesabından şu yorumu ile dikkatleri çekti: “Kendime baktım ben bu süreçte. En içime.. Kendimi izledim. Anlamaya çalıştım. Bir insan olarak, bir ruh olarak, bir çocuk, bir arkadaş, bir sanatçı, bir anne olarak ve bir kadın olarak. Pek çok zaaf ve pek çok eksik karşıladı beni. Pek çok kalp kırıklığı, üstesinden gelemediğim tatsız anılar, tramvalar, sessizlik, suskunluk, kararsızlık… Hepsine baktım, taaa gözlerinin içine. Ne gördüm biliyor musunuz? Sevgi.. Koşulsuz sevgi, güven duygusu.. Son üç ayda hayatımda çok şey değişti. Bu daha başlangıç biliyorum. Tüm yaşadıklarımla, mutluluklarım, başarılarım, yanılgılarım, beni ben yapan hatalarım ve hayattan aldığım sevgiyle muhteşem bir kadın olarak bitiriyorum bugün 38. Yılımı bu hayatta.

Bu yolculukta benimle olan herkese ,öncelikle benim genlerimi veren, beni dünyaya getiren annem, babam, bana gelen, bana gelmeyi seçen , benim dünyaya getirdiğim dostlarım, sırdaşlarım, kızlarım Maya, Toprak.. ruhumu ve beynimi doyuranım, hayal kurma arkadaşım, tüm dostlarım, bazıları yıllanmış şarap tadında beraber büyüdüklerim, bazıları kısa zamanda bana dost, kardeş olanlar, arkadaşlarım, tüm sevgililerim, ölene kadar gönlümde aşk ile kalacak olanım, tüm iş arkadaşlarım… Benim bugünüme bir nokta katkısı olan herkes…

Beni görmek için kilometrelerce yol gelenlerim, soğukta beni görebilmek, merhaba diyebilmek için bekleyenlerim. Ve hiç görmediklerim, hiç göz göze bakamadıklarım. Kelimelerinden tanıdıklarım. Yazdıklarımı onlarca farklı dile çevirenlerim, kendinden, zamanından, kalbinden bana verenlerim, hayatımdan es geçenlerim, En iyi gününde olduğu gibi en kötü günümde de yanımda olanlarım… Hepinize çooook teşekkür ederim. Varlığınıza minnettarım. Bu gün benim içimde nedense ayrı bir kutlama var. İyi ki doğdum.”