SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 13:41

SON HABERLER

Tuvana Türkay gözleriyle mest etti, sözleriyle düşündürdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, aşk hayatıyla ilgili son günlerde magzin gündeminden düşmüyor.

Futbolcu Alper Potuk ile ayrıldığı ve oyuncu Tolga Mendi ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündem olan Tuvana Türkay, yaptığı açıklamada Tolga Mendi iddialarını kesin olarak yalanlamış, Alper Potuk konusunda konuşmamıştı.

Ünlü oyuncu instagram hesabından takipçileri ile etkileşimde kalmaya devam ediyor.

Paylaştığı fotoğrafıyla kısa sürede binlerce beğeni alan ve gözlerinin güzelliği ile mest eden oyuncu, hikaye bölümünden paylaştığı sözleriyle ise düşündürdü.

Türkay’ın aşağıdaki son haline binlerce beğeni yapıldı.

Ünlü oyuncu instagram hikaye bölümünden ise sitem dolu sözlerde bulundu.

Özel hayatı ile ilgili yapılan yorumlara tepki gösteren Türkay, “Özür dilerim kendi hayatımı size sormadan yaşadığım için kusura bakmayın yani sizin de fikirlerinizi almam gerekiyordu sonuçta benim hayatım bi de ben mi yaşayacaktım hahhahah yok artık daha neler” diye yazdı.

Tuvana Türkay, ülkenin geldiği noktaya yönelik eleştirel bir mesaj daha paylaştı.

Herkesin hatayı başka yerde aradığı değerlendirmesini yapan oyuncu, “Bu ülkede insanlar yeniden birbirini, hayatı ve kendisine benzemeyenleri nasıl sevecek? Bu hiçbir şeyin sorumluluğunu almama ve her hatayı ötekine/dışarda arama hali nasıl bitecek? Öfke dışında hiçbir duyguyu ifade edemeyen bir toplum olmak sürdürülebilir bir şey midir?” diyerek eleştirilerini sıraladı.

İlgili Haberler