Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kuruş’ta dengeleri değiştirecek Kılıç Hicaz’ı herkes merakla bekliyor!

Üç Kuruş’ta dengeleri değiştirecek Kılıç Hicaz’ı herkes merakla bekliyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Efe’nin Leyla’ya evlenme teklif ettiği tanıtımda Çetin ile Azade’nin yan yana olması dikkat çekiyor. Kartal, Bahar Ateş, Efe ve Çetin silahlı saldırıya uğrayınca gerilim giderek yükseliyor.

Ailesini korumak için mücadele veren Kartal’ın, adamlarla çatıştığı anlar nefes keserken yeni bölümün büyük sürprizi de tanıtımda izleyiciyle buluşuyor. Baybars’ın büyük oğlu Kılıç’ın dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden büyük bir heyecan bekleniyor. Kılıç Hicaz karakterini Necip Memili canlandıracak ve oyuncunun hikayeye güç katması bekleniyor. Yeni bölüm bu nedenle de birçok dizi hayranı tarafından merakla bekleniyor.

‘ÜÇ KURUŞ’UN 20. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kartal oğluna ve Bahar’a kavuşmanın heyecanını tam yaşayamadan, beklenmedik bir saldırı mutluluğuna gölge düşürür. Ateş’i ve Bahar’ı kaybetme korkusuyla deliren Kartal, intikam almak için harekete geçer. Çetin saldırıyı yapanın kim olduğunu öğrendiğinde Kartal’dan bir ricada bulunur. Kartal’ın yaşadığı saldırı Efe’yi de derinden etkiler.

Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla Leyla’ya gelen Efe, bu defa çok daha cesur davranır. Şahin, Azade’nin arkasından çevirdiği plan sonucunda onunla yüzleşir ama Azade’nin bile tahmin etmeyeceği bir planı devreye sokar. Kartal, Efe ve Çetin, Baybars’a büyük bir darbe indirmek için hazırlanırken hiç beklemedikleri biri onlara yardım eder. Baybars ise uğradığı hezimetlerin altından kalkabilmek için en ciddi hamlesini yapar ve oyunu tamamen değiştirecek bir adım atar.

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova gibi önemli isimler bulunuyor.

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!