SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:46

SON HABERLER

Umay, gerçeği Yıldırım’a itiraf ediyor! Kardeş Çocukları 15. Bölüm 2. Fragman!

Star TV’de Pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin 15. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin yeni bölümünde Yıldırım, Umay’ın bebeği doğurduğunu öğreniyor.

Ümran, bu gerçek karşısında Yıldırım’a her şeyi anlatmak istiyor ancak Umay, Hayat’ın gerçekleri öğrenmesinden sonra Yıldırım’dan da kendisinden de nefret edeceğini ve uzaklaşacağını söyleyerek onu durduruyor.

Tanıtımda Umay’a Yıldırım, bebeği kime verdiğini sorduğunda Umay, şok bir yanıtla “Onu Ümran’a verdim” itirafında bulunuyor. O bebeğin Hayat olduğu ortaya çıkacak mı?

Yeni bölüm tanıtımını videodan izleyebilirsiniz…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ümran, tehlikeli bir oyunun içinde!

Umay ve Yıldırım’ın görüntüleri, Karay’ların üzerinde patlayan bir bombaya dönüşürken, Ümran Cemal’in yanında hayatının en uzun gecesini yaşar. Hayal ve Hayat, Volkan’ın vedasının şokunu yaşarken kendilerini bir anda evde kopan kıyametin ortasında bulur. Bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran’ı bulduğunda ise yeni bir kabusa uyanır. Umay, patlak veren krizi kendi yöntemleriyle fırsata çevirerek yönetirken, Yıldırım prestijinin değil, kendisinden saklanan gerçeklerin peşindedir ve doğmamış bebeğinin toprağını bulmaya razıyken eline geçen ipucunun peşine düşer. Yıldırım’ın attığı adım onu bir anda büyük gerçekle yüz yüze bırakırken, Cemal ve Umay arasında yaşadığı esaretten yorgun düşen Ümran ise bu kez yaşadıklarına boyun eğmemeye kararlıdır. Cemal’i durdurmayı kafasına koyan Ümran’ın tehlikeli oyunu iki kız kardeşi can pazarına sürükler.

İlgili Haberler