Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yalı Çapkını dizisinin başarısına bir yenisi daha eklendi, yurt dışına büyük satış!

Yalı Çapkını dizisinin başarısına bir yenisi daha eklendi, yurt dışına büyük satış!

tarafından ker_def

Afra Saraoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu OGM Pictures imzalı “Yalı Çapkını” dizisi her cuma Star’da ekrana geliyor.

Yayınlandığı 5 hafta boyunca reytingini devamlı olarak artıran dizinin başarısı ülke sınırını aştı. Yalı Çapkını; “Ferid” ismiyle 30 Ekim Pazar günü Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında ve özel üyelik gerektiren video platformları (SVOD) Shahid’de yayınlanmaya başlayacak.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her cuma Star ekranlarında yayınlanan ve her hafta artan başarı grafiğiyle dikkat çeken “Yalı Çapkını” başarılı hikayesi ile kısa sürede sezonun en iyi çıkış yapan yeni dizisi oldu.

Çift haneli reytingleri elde edebilen 2 diziden birisi olması nedeniyle de Yalı Çapkını, bu sezona damga vuran yapımlardan birisi olarak anılıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken diğer isimler ise şöyle:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.