SON DAKİKA
17 Eylül 2019 01:36

SON HABERLER

Yaparsın Aşkım 25 Temmuz 147. bölümde neler olacak?

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 147. bölümüyle 25 Temmuz Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“BUZDOLABINDAN ZİYAFET” adlı birinci oyunda çiftler 5 dakika boyunca buzdolabından istedikleri kadar yemek yiyerek en çok kiloyu alan çift olmaya çalışacak.

“BELDE BASKET” adlı ikinci oyunda kadın yarışmacılar kocalarının bellerine bağlı olan mini potaya 90 saniye
boyunca en çok atışı yapmak için ter dökecek.

“BALONA KAFA ATMA” adlı oyununda ise erkek yarışmacılar kafalarıyla 2 dakika boyunca en çok balonu patlatmak için rekabet edecek.

“DALARIM BİLİRSİN” adlı son oyunda ise yarışmacılar kafalarını bir balık akvaryumuna nefes alamayacak kadar daldırıp, eşlerinin iddiası boyunca suda kalmaya çalışacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 147. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 25 Temmuz Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

İlgili Haberler