Yaz dizilerinde son durum: Gülper Özdemir ve Demet Özdemir out, Gözde Mutluer in!

13 Temmuz 2018 Cuma, 10:18
Yaz dizilerinde son durum: Gülper Özdemir ve Demet Özdemir out, Gözde Mutluer in!

Yaz ekranının 3 iddialı dizisindeki kadın başrol oyuncularıyla ilgili yapılan değerlendirmede, Demet Özdemir, ciddi bir hayran kitlesini sürüklemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Erkenci Kuş dizisinden memnun olan Star TV, yeni sezonda de ekranda yer vermeyi planlıyor.

Meleklerin Aşkı dizisi de yaz ekranının en iddialı yapımı olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Dizide başrol kadın oyuncu Gülper Özdemir, başarılı oyunculuğu ile takdir topluyor.

Ancak 4N1K İlk Aşk dizisinde Yaprak karakterine hayat veren Gözde Mutluer, hem Demet hem de Gülper’in önüne geçmeyi başardı.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, bu durumu köşesine taşıdı ve Gözde Mutluer’i diğer iki oyuncunun önüne koydu.

İşte o yazı:

Üç dizide bir iyi var

‘Meleklerin Aşkı’nda Melek (Gülper Özdemir) ve ‘Erkenci Kuş’taki Sanem, (Demet Özdemir) iki romantik genç kız karakterimiz…

MELEKLERİN AŞKI BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şirin, sempatik, güzel ve çocuksu hallerini, ben böyle oynuyorum diye bir zorlamayla bizlere sunuyorlar. Haydi bir nebze Özdemir bir tık ötede… Star TV, diziden memnun hatta, yeni sezonda da devam edeceğini söylüyor. Bir hayran kitlesi mevcut Demet kızımızın.

4N1K İLK AŞK BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir tek FOX’un ‘4N1K İlk Aşk’ dizisindeki Gözde Mutluer (Yaprak) bizlere bu havayı verebiliyor. Şimdilik, yaz dönemi romantik dizilerin içinde ev ahalisinin beğendiği isim sadece Mutluer.

4N1K İlk Aşk haberleri için

demet özdemir haberleri için