Ana sayfa Dizi İzle Yemin 9 Mart Pazartesi 201. Bölüm Fragmanı İzle

Yemin 9 Mart Pazartesi 201. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından admin

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Yemin dizisinin 201. yeni bölümü 9 Mart Pazartesi günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Yemin dizisinde Reyhan yuvasına geri döndü… Reyhan’a kötü bir sürpriz var… Yemin dizisinde bugün Reyhan Emir’den gelecek güzel haberi bekler. Fakat Nebahat’in Reyhan için kötü bir sürprizi vardır.

Koğuşta bir bayram havası vardır. Diğer tarafta ise Nebahat içten içe hain planının sonuçlarını beklemektedir. Firdevs’in, çantasına koyduğu uyuşturucudan habersiz Reyhan Emir’den gelecek güzel haberleri bekliyordur. Masal’ın da gayreti ile iyice yakınlaşan Narin ile Kemal bu durumdan pek şikayetçi değillerdir. Diğer taraftan Masal’ın mutluluğu için ufak bir organizasyon içine giren Narin’i bu güzel günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir.

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:

Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar, Yağmur Shahbazova, Balım Gaye Parlak

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut

Yardımcı Yönetmen: Kubilay Koçak

Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Yapım: Karamel Yapım

Uygulayıcı Yapımcı: Armağan Pertez

Müzik: Minör Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın

Kostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi