Ana sayfa Dizi Haberleri Yeni dizi için göz kırpan Gülse Birsel, Disney Plus ile en önemli eksiğini tamamlayacak!

Yeni dizi için göz kırpan Gülse Birsel, Disney Plus ile en önemli eksiğini tamamlayacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Avrupa Yakası, Yalan Dünya ve Jet Sosyete unutulmazlar arasında! Gülse Birsel yeni dizi ile hayranlarına göz kırpıyor! Gülse Birsel’in bir televizyon programı sunuculuğu yaparak ünlendiğini birçok hayranı biliyor. Daha sonra gelen dizi projeleri ve hem senaryo başarısı hem de oyunculuk yetenekleri ile Gülse Birsel büyük bir kariyer sahibi oldu.

Avrupa Yakası gibi bir diziyi izleyip de unutmak mümkün mü? Ardından Yalan Dünya dizisi de benzer bir etki yarattı. Gülse Birsel, Jet Sosyete ile de hayranlarını güldürdü ve bu projesi diğer ikisinin gölgesinde kaldı.. Bu projeler Türkiye’de çok ses getirdi belki ama hepsi ülke kültürü ile alakalı olduğu için, yurt dışına çıkması mümkün olmadı. Şimdi Gülse Birsel’in en büyük eksikliğini tamamlayabileceği, yani yurt dışında tanınma konusunu çözebileceği bir fırsat çıkmış oldu.

Uzun süredir proje yapmaması nedeniyle hayranlarından eleştiriler alan Gülse Birsel, Disney Plus ile yaptığı anlaşma ile birlikte birbiri ardına projeler hazırlayacak. Gülse Birsel hayranları da önümüzdeki 3-4 yıllık süreçte ünlü oyuncunun farklı projelerinin heyecanını yaşayacak.

Gülse Birsel’in birçok ünlü isim gibi Disney Plus ile anlaşması çok konuşulacak işlerin de ortaya çıkabileceği anlamına geliyor… Senaryosunu kendisinin yazacağı ve başrolünde yer alacağı bir dizinin de hazırlanmakta olduğu yönünde iddialar var…

Gülse Birsel’in 3 sezon sürecek olan bir dizi için Disney Plus ile anlaştığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu ve senaristin ayrıca 2 sinema filmi için de platform yetkilileri ile anlaşma yaptığı ve yakın zaman içinde de bu projelerin bir bir ortaya çıkacağına yönelik beklentiler arttı.

Birçok ünlü ismi bünyesinde buluşturan Disney Plus’ın Gülse Birsel gibi hikaye üretme noktasında büyük tecrübesi olan bir isimle anlaşması, içerik havuzunu genişletmesi bakımında oldukça anlamlı.

Gülse Birsel açısından ise bu projelerin yurt dışında da yayınlanacak olması önemli bir adım olacaktır. Türkiye’de çok tanınsa bile Gülse Birsel’in yurt dışına etkisi pek de olmadı. Şimdi eline böyle bir fırsat geçiren Birsel’in oluşturacağı projelerle dünyaya adını güçlü şekilde duyurması kimseyi şaşırtmayacaktır.