SON DAKİKA
17 Eylül 2019 19:14

SON HABERLER

Zalim İstanbul 10. bölüm fragmanı izle! Agah beyin büyük öfkesi

Zalim İstanbul dizisi, 10.yeni bölümüyle 9 Eylül Pazartesi günü ekrana dönüş yapıyor. Bir süredir sette 2.sezon için çalışmalar devam etmekteydi. 10. bölümün yayın tarihinin de belli olmasıyla birlikte, izleyicilerde yeni sezon heyecanı iyice arttı.

Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Simay Barlas, Berker Güven ve Ozan Dolunay’ın kadrosunda yer aldığı dizinin 10.bölüm fragmanı yayınlandı.Videodan yeni sezondan ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Zalim İstanbul’un sezon finalinde neler olmuştu?

Ceren, Nedim’in sakat halinden korktuğu için gece kollarını bağlar. Bu kendisi için aldığı bir önlemdir; fakat, Cemre’nin karar vermesine neden olur. Nedim’in düğün gecesi Cemre onunla konuşmak için odaya girer. Çok üzgündür. Bu sırada Nedim’in kollarındaki ip izlerini görür. Ceren’in yaptığını onaylayan Nedim’in gözlerine bakar ve cesurca bir karar alır. Bu kararını ona da söyler. Nedim’den olur tepkisi geldiğinde harekete geçer. Nedim’i köşkten kaçırır. Gemiye binen Cemre ve Nedim mutluluğa doğru yol alırlar…

Nedim’i kaybettiğini düşünen Agah ne yapacak?

Zalim İstanbul yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda

Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

İlgili Haberler