Ana sayfa Dizi Fragmanları 10 Bin Adım dizisinde 6. bölüm heyecanı!

10 Bin Adım dizisinde 6. bölüm heyecanı!

tarafından admin

İki eski sevgili olan Ezgi ve Memet’in yürüyüş için çıktıkları yolculukta kırgınlıklarından kızgınlıklarına bir çok yaşanmışlıklarını eğlenceli bir dille anlatan ’10 Bin Adım’ yeni bölümleri ile her Çarşamba yalnızca GAİN’de!

Dizinin 6.yeni bölümünün fragmanı da youtube üzerinden paylaşıldı. Cem Yılmaz’ın da favori dizisi olduğunu belirtmesi ile birlikte 10 Bin Adım isimli yapım daha da çok ilgi gördü. Hikayesi Engin Günaydın ve Deniz Özgür Çınar’a ait olan ve senaryosu yine Devin Özgür Çınar tarafından kaleme alınan komedi dizisi ‘10 Bin Adım’, “Eski sevgili ile dost kalmak mümkün mü?” sorusunu odağına alarak, sevgililikten arta kalan arkadaşlığı on bin adımlık bir macera içerisinde irdeliyor. İşte dizinin 6. bölüm fragmanı:

Duygusal birlikteliğini tüketen iki insanın aynı amaçla çıktıkları yol arkadaşlığında eski defterlerin açılmasından şimdiki hayatlarına dair fikir alışverişinde bulunabilmelerine kadar pek çok farklı anın sunulduğu dizi akıllara “Eski sevgiliyle dost kalmak mümkün olur mu?” sorusunu getirmeyi de ihmal etmiyor.

Geriye dönük defterlerin açılmasından, küçük laf sokmalara kadar eski ilişkiye dair bütün yaşanmışlıkları muzip bir dille anlatan dizide gün sonunda yolların tartışma ile ayrılmasına rağmen ertesi gün yine ‘10 Bin Adım’ hedefiyle bir araya gelinmesi, yerleşen alışkanlıkları absürt bir mizahla seyirciyle aktarıyor.