Ana sayfa Dizi Haberleri 2 Temmuz reytinglerinde Kimse Bilmez’in büyük başarısı!

2 Temmuz reytinglerinde Kimse Bilmez’in büyük başarısı!

tarafından admin

atv’nin sevilin dizisi Kimse Bilmez, reytinglerde de dikkat çeken bir başarı elde etti.

2 Temmuz Salı akşamı izleyicilerle buluşmakta olan Kimse Bilmez tüm kişilerde 100 program arasında birincilik elde etti.

Salı akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kimse Bilmez, dördüncü bölümüyle Salı akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez, dün yayınlanan dördüncü bölümüyle, Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez’in yeni bölümü, Tüm Kişiler’de %5,24 izlenme oranı ve %17,12 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

ALİ MASUMİYETİNİ SEVDA’YA KANITLADI!

Kurtbey’in yardımıyla nezaretten çıkan Ali, kendisine kumpas kuranların peşine düştü. Sinan’ı vuran Kepçe’yi yakaladı. Böylece Sevda’ya masumiyetini kanıtladı. Ancak kumpasın arkasında Uygar’ın olduğunu çözemedi. Ali, kendisine tuzak kuranın Uygar ve Amca olduğunu anlayabilecek mi?

KARDEŞLER YİNE KARŞI KARŞIYA GELDİ!

Pilot’un mahalleye gönderdiği Sinan’ın vurulması Ali ve Pilot kardeşleri yine karşı karşıya getirdi. Pilot ve Ali kıyasıya kavga etti. Ali aradığı kardeşinin Pilot olduğunu ne zaman anlayacak?

SEVDA BÜYÜK SIRRI ÖĞRENDİ!

Sevda babası ve annesinin konuşmasına kulak misafiri olunca babasının büyük sırrını öğrendi. Köksal’ın, Ali’nin oğlunu öldüren adam olduğunu öğrenen Sevda ne yapacak? Ali’ye olan hisleri bu gerçekten nasıl etkilenecek? Ali’ye gerçekleri söyleyebilecek mi?

Kimse Bilmez, her Salı saat 20.00’da ATV’de!