SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 21:53

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinde Semtin Kralı Rıza Özkayalı kimdir?

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisinde yer alan karakterler büyük dikkat çekiyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı dizide Rıza Özkayalı karakteri özellikle izleyiciler tarafından çok beğenilmekte.

Semtin abisi, mahallenin kralı Rıza Özkayalı ile ilgili detayları videoda izleyebilirsiniz.

Rıza karakterini canlandıran Taner Rumeli, 2011 yılından bu yana oyunculuk yapıyor. Nuri dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Doktor Tarık olarak ünlenmişti. Anasının Oğlu dizisinde Fırat karakterine hayat veren oyuncu, İnadına Aşk dizisinde Toprak, Kalbimin Sultanı dizisinde Musa Ağa karakterlerine hayat vermişti.

Diziden Detaylar:

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Oyuncular:
Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler