SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 10:56

SON HABERLER

Ah Kalbim 29 Haziran Cumartesi 333. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ah Kalbim heyecan dolu 333. bölümüyle Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu olmakta. Dizinin bu bölümünde yaşanacakların detayını videodan izleyebilirsiniz.

King Abhi’ye şok eden bir soru sorar. Pragya’yı seviyor musun sorusunu duyan Abhi ne diyeceğini şaşırır. Pragya bu duruma müdahale etmeye çalışır fakat King cevabını almadan rahat etmeyecektir. Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ Kanal 7 ekranlarında…

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir.

Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Pragya ve Abhi zaman içerisinde çok büyük bir aşkla birbirine bağlanır. Fakat Abhi’nin kardeşi Aliya abisinin Pragya’yla olmasından rahatsız olur. Abhi ve Pragya tam kavuşmuşken büyükannenin ölümüyle yolları yeniden ayrılır. Aradan geçen yedi yıl ise iki büyük aşığı bambaşka yerlere sürükler. Yedi yıl sonra karşılaşan aşıklar yeniden kavuşacak mı?

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

İlgili Haberler