Arka Sokaklar 489. bölümünde neler yaşandı? 5 Ekim Cuma

05 Ekim 2018 Cuma, 22:01
Arka Sokaklar 489. bölümünde neler yaşandı? 5 Ekim Cuma

Arka Sokaklar dizisi Türk televizyon tarihinin en başarılı yapımı olarak gözükmektedir. 13. sezonunda olan dizi Kanal D ekranında Cuma akşamlarının favori dizisi konumundadır. Arka Sokaklar dizisinin yıllardır süren başarılı gidişatından en önemli pay oyuncu kadrosunun tecrübesi ve hikayenin de güncel konuları içermesidir. Dizinin 489. bölümü 5 Ekim Cuma akşamı ekrandaydı. İzleyiciler yine aksiyon dolu sahneler izledi.

Arka Sokaklar 489. bölümünde Rıza Baba ve ekibi, suç çetesinin peşine düştü. Videodan 489. bölümden bazı görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki yeni bölümde neler yaşandı?

Rıza Baba ve ekibi çok büyük bir suç çetesinin peşine düşmüştür. Mesut, kötü adamların eline düştüğünde işler değişiyor! Selin’in tayin olayları olmasaydı Mesut’un aklındaki plan ortaya çıkıyor!

Ekip, Mesut’u kurtarmayı başarabilecek mi?

Videodan Mesut’un uyuşturucu çetesinin eline düşmesinin görüntülerini izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar, heyecan dolu bölümüyle her Cuma akşamı Kanal D ekranında olmaya devam edecek.

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen : Orhan Oğuz
Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

arka sokaklar haberleri için

özgür ozan haberleri için