SON DAKİKA
16 Eylül 2019 03:11

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisinde beklenmedik ayrılık! Yüsra Geyik’in dert ortağı artık yok!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Arka Sokaklar dizisiyle adeta ekranda, izleyicilerin önünde büyüyen isimlerden birisi de Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin idi… Furkan göksel’in canlandırdığı karakter 14. sezonda ekranda olmayacak. Göksel, diziden ayrıldığını instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Furkan Göksel, “Koooskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hâlâ devam eden herkese çok teşekkür ederim.Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyi ki sizlerle büyümüşüm. İyi ki varsınız” notuyla vedasını duyurdu.

Dizide Metin’in kardeşi Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik ise bu ayrılıktan en çok etkilenen kişi oldu.

Ünlü oyuncu, “Biz aynı evin içinde büyüdük. Aynı büyüdük. Aynı olduk. Ayrı olamayız. Dert ortağım, hem kardeşim hem abimb Kendi seçtiğim ailem. Sen burdasın. Biz burdayız” notuyla yanıt verdi.

Yüsra Geyik’in mesajı bu ayrılıktan çok etkilendiği şeklinde yorumlandı.

Dizide Tekin karakterine hayat veren Onur Bay ise “O eller hep orada” notunu yazdı.

Arka Sokaklar dizisinin Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan, bu paylaşıma yaptığı yorumda “Bu bir son değil Furki güzel şeyler seni bekliyor. Her şey yeni başlıyor” diye yazdı.

Özgür Ozan’ın bu paylaşımı Furkan Göksel’in yeni bir proje ile ekrana dönebileceği şeklinde algılandı.

Metin – Tekin efsanesi de böylelikle son bulmuş oldu.

İşte Furkan Göksel’in Arka Sokaklar hayranlarını üzen paylaşımı:

İlgili Haberler