SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 18:51

SON HABERLER

Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik, ailesiyle foto yayınlayıp sordu: Kaç kişiyiz!

Televizyongazetesi.com/Detay – Herkes onu Arka Sokaklar dizisinde oynadığı Zeliş karakteri ile tanıyor.

Genç oyuncu, dizinin sezon arası vermesinin ardından tatile çıkmıştı. Instagram hesabından tatil pozuyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, bu kez de bayram mesajıyla takipçilerini mutlu etti.

Annesi, babası ve sevimli köpekleriyle çekilen bir pozlarını paylaşan Yüsra Geyik’in bu poza düştüğü uzun not ise dikkat çekti.

Oyuncunun paylaşımına pek çok beğeni ve yorum gelirken, güzel bir aile olduklarını da vurguluyor takipçileri.

Yüsra Geyik’in yaptığı duygusal açıklaması ise takipçilerini hem bilgilendirdi hem de ailesine olan düşkünlüğünü ortaya koydu.

İşte oyuncunun paylaşımı:

Kaç kişiyiz?
Aslında bu fotoğrafta göründüğümüzden çok daha fazlasıyız. Hepimiz içinde bu akşam bu masaya getirdiği canlılar var.

Annemin gözünde sabahın sıcağı, uzun süredir göremediği ve telaşlandığı annesi babası, çocukken beraber zillere basıp kaçtığı arkadaşı, taklit ettiği mahalledeki büyük ablaları belki söylemedikleri kendine bile…

Babam, yaşayamadıklarını getirmiş. Belli ki yaşayacak. Tekli sigara istemeye çekindiği bakkaldan artık çekinmediği belli. Babasından korkmak yerine sevmeyi seçmiş çoktan. Annesini hep özlediğini çok kolay anlarsınız. Sevdiği herkesi yanında taşır babam.

Ablam, pandoranın kutusu. Bu iki dönülmez akşamın ufku… bir elinde kalbi, bir elinde aklı. Dışındaki pürüpaklık içinden. İçinde… içinde…

Bobo, tek öğretmenim. Ne biliyorsam, ondan. Neyse oyum.

Benim? İçim rahat…
Teşekkür ederim.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler