Ana sayfa Dizi İzle Aşk Bir Rüya 22 Temmuz Çarşamba 152. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk Bir Rüya 22 Temmuz Çarşamba 152. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 22 Temmuz Çarşamba tarihli 152. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

152. yeni bölümde; Thapki Bihan’ın hafızasını yeniden kazanması için bir tiyatro oyunu hazırlar. Şankar ve Şada ise onun başarısız olması için elinden geleni yapar. Şada ve Şankar başarılı olacak mı?

Thapki Şada ve Şankar’ın yıllardır oynadıkları oyunu öğrenince Pandey ailesinin evinden gitmekten vazgeçer. Bihan’ın hafızasını yeniden kazanması için uğraşan Thapki kızlarıyla birlikte bir tiyatro oyunu hazırlar.

Bihan ile geçmişte yaşadıklarını kısa bir oyun halinde sergileyen Thapki’nin planı Bihan’ın zihninde bazı olayların canlanmasını sağlar. Şada ve Şankar ise Thapki’yi mağlup etmek için Tina’ya bir tuzak kurar. Tina’ya büyük bir zarar vermeyi düşünen ikili başarılı olabilecek mi?

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder.

Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan