Ana sayfa Sosyal Medya Aslıhan Güner hayranlarını sevindirecek yeni projenin detayları ortaya çıkıyor!

Aslıhan Güner hayranlarını sevindirecek yeni projenin detayları ortaya çıkıyor!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Karadeniz’in muhteşem güzelliklerinin eşliğinde Show TV için çekilen Kuzey Yıldızı dizisi, şüphesiz en çok Aslıhan Güner’in hayranlarını arttırdı.

Saçlarını kızıla boyayan Güner, dizideki Yıldız karakteri ile pek çok izleyicinin gönlünü çaldı.

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dizinin sevilen ismi olan Aslıhan Güner, Karadeniz’in serin yaylalarından şimdilerde sıcak iklimlere indi.

Kuzey Yıldızı dizisi, Pandemi arasının ardından bir süre önce çekimlerine başlanmış ve bir kaç bölüm yayınlandıktan sonra sezon arası vermişti.

İsmail Demirci ile birlikte ekranda iyi bir ikili olan Aslıhan Güner, dizi çekimi biter bitmez soluğu Ayvalık’ta aldı.

Güner’in tatile gittiğini sananlar yanıldı! Çünkü Aslıhan Güner, yeni bir projeye başladı.

Henüz projeyle ilgili detaylar net değil. Sosyal medya hesabından karavanda makyaj aynasının önünde bir story çeken Güner, daha sonra yeşil çayırları çekerek yayınladığı story’e de ‘Set’ notunu düştü.

Bu notu görenleri de bir merak sardı haliyle. Aslıhan Güner, setten kimi fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Çekimler için Sarımsaklı’ya gittiklerini daha sonra yaptığı paylaşımdan gören takipçileri, iyice meraklanmaya başladı.

Aslıhan Güner bu kez de sete kendisini ziyarete gelen bir arkadaşının paylaşımını story’de kullanırken, aynı zamanda sette içilen kahve keyfinden de bir fotoğraf paylaştı.

Ünlü oyuncunun ser verip sır vermediği projenin bir film olduğu anlaşılıyor. Filmle ilgili detaylar henüz net olmasa da storylerde Menajeri Abdullah Bulut’un paylaşımını kullandı. Bu paylaşımda Burak Serdar Şanal ve Sinan Çalışkanoğlu’nun da etiketlenmesiyle, bu iki oyuncunun da filmde rol aldığı anlaşıldı.

Detaylar geldiğinde biz de sizlerle paylaşacağız…

İşte Güner’in o paylaşımı: