SON DAKİKA
16 Eylül 2019 01:15

SON HABERLER

Ayça Ayşin Turan’dan mest eden özel çekim!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Hakan Muhafız dizisinde boy gösteren, ancak karakteri ölünce diziye veda eden Ayça Ayşin Turan, yeni sezon öncesi çeşitli projelerde ismi geçen bir oyuncu.

Yeni sezonda ekrana dönme arzusunda olan Turan, “Proje okuyorum, bakıyorum değerlendiriyorum. Yeni sezon için şu anda net bir şey söyleyemem. Hala okuma değerlendirme aşamasındayız” diyerek hayranlarını umutlandırmıştı.

Oyuncu ekrana dönecek mi, gelişmeler merakla bekleniyor. Instagram hesabından da zaman zaman yaptığı paylaşımlarla gündem olan Ayça Ayşin Turan, Marie Claire dergisi ile yapılan özel çekimin videosunu yayınladı.

Zarafetini ve güzelliğini sergilediği bu video ile ünlü oyuncu hayranlarından çok sayıda beğeni aldı.

İşte o görüntüler:
💗

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

İlgili Haberler