SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 03:09

SON HABERLER

Ayça Ayşin Turan’ın mutluluğuna diyecek yok!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan, en son Hakan Muhafız dizisiyle Netflix platformanda yer almıştı.

Diziden ayrılan Turan’ın yeni sezonda ne yapacağı da merakla beklenmekte.

Ünlü oyuncu,zaman zaman instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçileri ile etkileşimde kalmaya çaba harcıyor. Nadiren paylaşım yapan Turan, mutlu olduğunu ise bugün yaptığı gülümseyen pozuyla gösterdi.

Bu paylaşıma binlerce beğeni kısa sürede adeta aktı…

İşte o paylaşım:

Günaydın ☀️🍋

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

İlgili Haberler