SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:01

SON HABERLER

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir’den büyük itiraf geliyor!

Televizyongazetesi/Detay
Kanal D’de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin 6. bölüm tanıtımı ekrana geldi.

Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin’in oynadıkları dizide Cihan hastaneye kaldırılıyor. Mahir, Cihan uyurken ona duygularını anlatıyor. Aşkını ilan eden Mahir’in sözlerini, Ali kapıdan dinliyor.

Mahir, “Hep yanında olmak istiyorum, elini tutmak, sana güç vermek, gözlerine bakmak, bir ömür yanında olmak istiyorum. Ben seninle dünyaya meydan okumak istiyorum. Ben seni çok seviyorum” sözleriyle Ali’yi çok şaşırtıyor.

Cihan’ın neden hastanede olduğu ise büyük merak konusu. Dizinin yayınlanan son bölüm finalinde Ali, okulun bahçesinde Cihan’a romantik bir evlilik teklifi yapmış ve bölüm o sahneyle final yapmıştı.

Ne oldu da Cihan hastaneye kaldırıldı? Bu soru yanıtını 18 Kasım Pazar akşamı yanıtını bulacak.

Bu arada haberi alan Figen’in de hastaneye geldiği tanıtımda görülüyor.

Son bölümde neler yaşandı?

Cihan ile Mahir, evlilik kararı alıyor! Cihan, Mahir’le birlikte hayallerinin peşinden koşmaya devam eder. Sonucu her ne olursa olsun, bu koşuda Mahir, Cihan’ı yalnız bırakmaz. İkisi de gecenin karanlığında, peşlerine düşen devriyelere aldırmazlar. Bu koşunun sonunda ise iki aile karşı karşıya gelir. Muzo ve Figen’in gözlerine Cihan’ın acısından dolayı inan perde, diğer çocuklarını görmelerine mani olur.

Öyle ki Elif’in başındaki kara bulutları fark etmezler. Muzo, çocuklarının rızkını dolandırıcılara yedirmemekte karalıdır. Bunun için gözünü karartıp yollara düşer. Olan biteni kimseye anlatmayan Muzo arkasında ise şüpheli gözlerle ona bakan ailesini bırakır. Bu yolculukta Sevda onu hiç istemediği daha feci yerlere sürükleyecektir.

Figen, gittikçe bozulan aile yaşantısını çaresizlikle seyreder. Her ne kadar elinden geleni yapsa da çaresizlik evlerini bir örümcek ağı gibi sarmaya başlar.

İlgili Haberler