Ana sayfa Kim Kimdir? Bizim Hikaye dizisinin Fikret’i Alp Akar kimdir?

Bizim Hikaye dizisinin Fikret’i Alp Akar kimdir?

tarafından ker_def

Alp Akar, Bizim Hikaye Fikret kimdir?

Bizim Hikaye dizisinin sevilen karakterlerinden birisi de Fikret… 2006 doğumlu genç oyuncu Bizim Hikaye dizisiyle tanındı ve çok sevildi.

Fikret ortaokul öğrencisidir. Haylaz ve hareketlidir. Sokağın en haşarı çocuğudur. Elinden mançukası eksik olmaz. Kendinden yaşça büyük serseri çocuklara özenir. Duygularını belli etmeyen, kapalı bir çocuktur. Babasına karşı o da ilgisizdir. Kendine rol model olarak abilerini alır. O da diğerleri gibi zor hayatlarının farkındadır.

Aşağıdaki videodan Bizim Hikaye dizisindeki Fikret sahnelerini bulabilirsiniz.

Alp Akar Kimdir?

27 Şubat 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta Öğretim eğitimine devam eden Alp Akar; Ezel dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çocuk olmasına karşın istikrarlı bir portre çizen yetenekli oyuncu, ekranları başında olan izleyici kitlesini etkilemeyi başarmış ve daha yeni projelere yelken açarak dizi ve sinema serüvenini sürdürmüştür. Alp Akar sırasıyla Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show ve Vatanım Sensin’in oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yetenekli oyuncu Alp Akar, Bizim Hikaye dizisinde Fikret karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Alp Akar’ın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Fikret /2017
Çifte Saadet / 2016
Kertenkele / 2015
Vicdan / 2013
Hayat Dediğin / 2013
Umutsuz Ev Kadınları / 2011
Geniş Aile / 2011
Ezel / 2010
Canım Ailem / 2009