SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 05:56

SON HABERLER

Boran Kuzum’un yeni saç modeli çok beğenildi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Boran Kuzum, instagram hesabından yeni imajını paylaştı.

Kuzum, hikaye bölümünden ise saçlarının kesildiği anlardan video paylaştı.

Büyük beğeni toplayan yeni saç stili için yapılan yorumlar ise dikkat çekiciydi.

Bir hayranı, “Bir insana neden her saç modeli yakışır ki” diye yazdı.

Birçok takipçisi bu modelin oyuncuya en çok yakışan saç modeli olduğunu yazdı.

Türk hayranlarından daha çok yabancı ve özellikle de Arap hayranları Boran Kuzum’un bu haline övgüler yağdırdı.

İşte o paylaşım:

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler