Çarkıfelek yarışmasında hıçkıra hıçkıra ağladı, ekran başındakiler duygulandı!

10 Temmuz 2018 Salı, 09:35
Çarkıfelek yarışmasında hıçkıra hıçkıra ağladı, ekran başındakiler duygulandı!

Uzun yıllar Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı, Erbil ile anılan Çarkıfelek yarışması yine ekranda…

Ancak bu sefer dümende Erbil’in yerine Emre Karayel bulunuyor.

Yaz ekranının izleyen yapımlarından birisi olmayı başaran Çarkıfelek’in geçtiğimiz bölümünde yaşananlar ekran başındaki izleyicileri de çok duygulandırdı.

Cuma günü Gizem isimli genç yarışmacının otomobili kaybettiği anlar ve hıçkıra hıçkıra ağlaması ekran başındakileri duygulandırdı.

Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu da konuyu bugün köşesinde yazdı:

‘ÇARKIFELEK’ AĞLATTI

Rakiplerine oranla daha şanslı ve bilgili olanlara çeşitli hediyeler kazandıran, stüdyodakiler gibi ekran karşısındakileri de eğlendiren bir yarışma insanı ağlatır mı? Geçtiğimiz cuma ‘Çarkıfelek’te izlediğim Gizem adlı genç yarışmacı, iki eliyle göğsünde sıkı sıkı tuttuğu zarftaki otomobili kaybedince, hıçkıra hıçkıra ağladı.

Finale kalan Gizem’in, çeşitli renklerdeki zarflardan birini seçmesi gerekiyordu. O, stüdyodakilerin favorisi olan zarfı değil, hislerine güvenerek yeşili seçti. Yarışmacının seçtiği zarftaki hediyeyi alabilmesi için toblerondaki kapalı kutular içinde yazılanı bilmesi gerekiyordu. Yarışmacı, verilen ve kendi söylediği harfler açılınca ortaya ‘.i..et’ çıktı. Gizem, boşlukları doldurup, ‘Kispet’i söyleyemeyince, seçtiği zarfın içindeki otomobil avuçlarının içinden uçup gitti. Yarışmacı, “Hayatımda duymadığım, hiç bilmediğim bir kelime. Ne kadar şanssızım?” deyince, Karayel devreye girdi. Çarkıfelek’in sunucusu, “Hiç Edirne Yağlı Güreşlerini izlemedin mi? Orada hep kullanılır, ‘Kispeti yağlandı, kispetinden kavradı’ kelimeleri” deyince, Gizem’in “Öfff ya… Artık izlemem” demesi, tıpkı gözyaşları gibi öylesine içtendi ki, izlerken gözlerim nemlendi… Seçtiği zarftaki otomobili kaybeden Gizem, adeta en sevdiği oyuncağı elinden alınan çocuklar gibi gözyaşı döktü.

çarkıfelek haberleri için

Emre Karayel haberleri için