Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz’e rakip oldu!

10 Ağustos 2018 Cuma, 10:50
Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz’e rakip oldu!

Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın, yeni sezonda Çarşamba günleri ekrana gelecek. Pazar gününe alışan izleyici, bu kez iddialı dizilerle karşı karşıya gelen Çocuklar Duymasın’ı bakalım ne kadar izleyecek?

Zira aynı gün atv’nin iddialı yapımı Sen Anlat Karadeniz ve TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul ekranda oluyor.

Mesut Yar, Posta’daki köşesinde Çocuklar Duymasın’ın gün değişikliğini olumlu bulduğunu söyleyerek bakın nasıl değerlendiriyor:

“ÇOCUKLAR YENİ GÜNÜ DUYDU MU?

“Çocuklar Duymasın” gün değiştirdi. Malum pazar geceleri Kanal D’nin izlenilen işlerinden biriydi ve yeni sezonu da aynı gecede açmasını bekliyorduk…

Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı hem yayın gününde hem de içerikte ters köşe yaparak rutini bozdu. Açıkçası iyi de oldu… Ekranda çok uzun soluklu işlerin kimi zaman nadasa bırakılması ya da yeniden tohumlanması gerekiyor. “Çocuklar Duymasın” için B şıkkı oldu…

Dizi tutunabilirse yoluna çarşambaları devam edecek. Yok, istenilen sonuç alınamazsa pazar maceralarına devam edecek. Yayın gününün mü yoksa işin kendisinin mi daha önemli olduğunu haftaya yaşayıp göreceğiz. Hadi bakalım reytingi bol olsun!”

çocuklar duymasın haberleri için