SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 02:29

SON HABERLER

Çukur dizisindeki şok ölüm, Payitaht Abdülhamid’e oyuncunun transferiyle ortaya çıktı!

Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisinin sezon finalinde yaşanan katliamdan kimlerin sağ çıktığı hala esrarını korurken, gelen bir transfer haberi, Çukur’daki kötü sonun habercisi oldu adeta!

Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna geçtiği öğrenilen oyuncunun, böylece Çukur’da öldüğü de anlaşılmış oldu!

Medyatava’da Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 3. sezon öncesinde pek çok oyunu transfer etmesiyle gündeme gelen Payitaht Abdülhamid’in kadrosuna Nebil Sayın da katıldı!

TRT’nin fenomen dizisi ‘Payitaht Abdülhamid’, 3. sezonu öncesi oyuncu transferleriyle gündemden düşmüyor. Es Film’in imza attığı dizinin kadrosuna yeni bölümlerde Gürkan Uygun, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Sedef Avcı ve Başak Daşman gibi ünlü isimler dahil olmuştu.

Sürükleyici konusuyla merakla takip edilen dizinin kadrosuna son olarak Çukur dizisinde Muhittin karakterine hayat veren Nebil Sayın katıldı. Önceki yıl İçerde’deki Coşkun rolüyle dikkatleri üzerine çeken Sayın, ‘Payitaht Abdülhamid’de ise saatli bombayla suikast yapan ilk kişi olarak tarihe geçen Edward Jorris’in yardımcısı Samuel’i canlandıracak ve yeni sezon 2. bölümden itibaren dizideki tansiyonu yükseltecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler