Diriliş Ertuğrul’da Saadettin Köpek ve Ertuğrul’un müthiş karşılaşması!

17 Nisan 2018 Salı, 15:36
Diriliş Ertuğrul’da Saadettin Köpek ve Ertuğrul’un müthiş karşılaşması!
TRT 1’de Çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 18 Nisan’da ekrana gelecek.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç’in rol aldıkları dizinin 115. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yeni bölümde Saadettin Köpek’in eline geçen Ertuğrul’a işkence yapılıyor. Ertuğrul, bu zulümden nasıl kurtulacak? 2. tanıtım filminde Köpek ve Ertuğrul’un karşılıklı kılıç salladıkları anlar, diziye damgasını vuracak.

İşte 115. bölüm 2. tanıtımı ve yeni bölüm özeti:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti.

Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?

diriliş ertuğrul haberleri için