SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 10:23

SON HABERLER

Ece Uslu, Karagül dizisi devam ederken karar verdi, 4 yıl sonra gerçekleştirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ece Uslu, geride bıraktığımız sezon İzmir’in Urla ilçesinde çekilen Sevgili Geçmiş isimli dizinin setinde yer almıştı. Dizi 8 bölüm sürdü. Ancak anlaşılan ünlü oyuncu bu bölgeyi çok sevdi ve İstanbul’u terk ederek, Urla’ya yerleşti.

Hürriyet gazetesine konuşan oyuncu aslında bu durumun kendisi adına bir kaçış değil, eve dönüş olduğunu söyledi. İzmirli olan Ece Uslu, aldığı karar ile memleketinde yaşamını sürdürecek. Ece Uslu, bu konuda şöyle konuştu: “Esasen ortada şifresi olan bir durum yok. Çoğu insanda şehir yoğunluğundan kaçıp bir sahil kasabasına yerleşme fikri vardır. Benim memleketim Ege olduğu için şanslı kesimdenim ve kaçmaktan ziyade eve dönüş oldu diyebilirim.”

Bu kararı yeni almasına rağmen, çok uzun süredir böyle bir şey yapmak istediğinin altını çizen Ece Uslu, yoğun iş temposu nedeniyle gerçekleştiremediğine değindi.

“Yoğun iş temposundan sonra tam da zamanıydı ve kararımı vermiş buldum kendimi” diyen oyuncu, artık İstanbul defterini kapattı. Karagül dizisinin yayınlandığı 2013-2016 yılları arasında İzmir’e yerleşme fikrini benimsediğini ve hazırlıklara da başladığını ifade eden oyuncu, İstanbul’u da çok sevdiğini anlattı.

İşte Ece Uslu’nun eve dönüşüyle ilgili sözlerinin devamı: “Karagül” dizisi zamanı zaten Ege’ye yerleşme hazırlıklarına başlamıştım bile. İstanbul’un dinamizmini, temposunu çok seviyorum, şehir beni yormadı, yoğun iş tempolarından sonra eve dönüş arzusu baskın çıktı diyebilirim. Doğal hayat, çiftlik cazibesi..

Sektörünün kalbinin attığı yer İstanbul, araya mesafe girince ister istemez bir uzaklaşma oluyor ama bu mesafeyi avantaja çevirebilmek güzel. Mesleğimi severek yapıyorum, bunu gören insanlarla iletişimde olduğum sürece belli bir mesafeden bakmak çok keyifli. Ayrıca ben de genelde şehir dışı işlerinde çalışmıştım ki son rol aldığım dizi de Urla ve Çeşme civarında çekilmişti, artık yavaş yavaş yapımcılar da bu tarafları tercih etmeye başlıyorlar sanki… Şehir dışında yaşayan birçok oyuncu da var, bu kadar yoğun tempo olunca nefesi doğada ve sessizlikte almak gereksinim oluyor sanırım.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler