SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 10:13

SON HABERLER

Elif Dizisi 17 Nisan Çarşamba 903. bölüme Melek her şeyi öğreniyor!

Elif dizisinin yeni bölümü 17 Nisan Çarşamba akşamı Kanal 7 ekranında olacak. Dizinin 903. yeni bölümünden ilk bilgiler gelmeye başladı.

Elif Dizisi 903. bölümde neler yaşanacak? Melek kendisine planlanan saldırıyı öğrenmiştir. Bu yüzden Fosforlu’yla bir plan kurarlar ve Fidan’ı engellerler. Bunun üzerine Fidan ne yapacak?

Elif dizisinin 17 Nisan Çarşamba günü ekrana gelecek olan 903. bölümünde yaşanacaklarla ilgili detayları videodan öğrenebilirsiniz.

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar hafta içi her gün 21:00’de Elif ile Kanal 7’de…

Peki 902. bölümde neler olmuştu?

Fikret kendisine oynanan oyunu fark eder ve soluğu Kıymet’in yanında alır. Köşeye sıkıştığını anlayan Kıymet ise Melek için çok tehlikeli bir plan yapar.

Fikret, Melek’i ziyarete gider ve onu kurtaracak bir delil bulduğunu söyler. Kendisine gelen video kaydında Melek’i hapishaneye gönderenin Tarık olduğuna dair bir yanıltmaca yapıldığını anlayan Fikret, Kıymet’in bunları Melek’e neden yapmış olabileceğini sorar ama Melek bir cevap bulamaz. Bunu üzerine Fikret konağa gider ve Kıymet’in karşısına çıkar. Ona Melek’i hapse attıranın Kıymet olduğunu bildiğini söyler. Kıymet peşinen bu suçlamayı reddetse de Fikret Kıymet’in peşini bırakmayacağını söyleyerek göz dağı verir. Köşeye sıkışmış olan Fikret, Fidan’ı arar ve ondan Melek’i yaralamasını ister. Melek’e ne olacak?

İlgili Haberler