Ana sayfa Dizi Haberleri Erkenci Kuş, Çocuk ve Mucize Doktor’da rol alan oyuncuda koronavirüs pozitif çıktı

Erkenci Kuş, Çocuk ve Mucize Doktor’da rol alan oyuncuda koronavirüs pozitif çıktı

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Erkenci Kuş, Mucize Doktor ve Çocuk dizilerinde rol alan oyuncu Cansun Çekili, koronavirüse yakalandığını instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

En son Çocuk dizisinde Zeynep karakterine hayat veren oyuncu, başandan geçenleri uzun bir mesaj ile takipçilerine aktardı. Çekili, normalde bittiğinde paylaşmayı düşündüğünü ama aşırı duygusallık yaşadığı için bugün durumu takipçilerine anlatmak istediğini belirterek başladığı mesajında dikkat çeken detaylar verdi.

20 günden fazla süredir bronşit ve alerji ile uğraştığını anlatan oyuncu, geçen hafta da hastaneye gittiğini ve koronavirüs testinin pozitif çıktığını yazdı.

Çekili, mesajında şöyle devam etti: “Kendi karantinamı sürdürdüğüm döneme şimdi de daha da alan küçültüp odamda kalarak devam ediyorum. Çünkü evde hastayım diye yanıma gelen ve kalan canım annem ve kardeşim var. Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok. Hastalık o kadar zor ve yorucu ki, inanın başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz.

Sanırım ben de bu kadar dikkat etmeme ve aşırı temkinli olmama rağmen hastane kortrollerim için sadece evden 4 kez çıktığımda kaptım ya da bilmiyorum o kadar çok şey dinledim ki, düşünmüyorum da çünkü sağlam psikoloji şu süreçte en büyük ihtiyaç.

Diyeceğim şu ki kendinize çok dikkat edin, başka da bişi denmiyor. Ben hiç ateşlenmedim ama hastalığın getirdiği birçok evreyi yaşadım, yaşıyorum.

Öksürmekten mesela artık göğsüm ağrıyor. Çok sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum. Her gün bilmem kaç kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmeceme kalktı çünkü kokusunu alamıyorum. Zaten aldığım dönemlerde de öksürtüyor, yani bazen çok sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş bunu anladım. Sağlık diyorum çok önemli, zaten önemsiyorduk ama bunu daha da önemsediğimizi anlamak için böyle yaşanmışlıklara ihtiyaç duymayalım.

Sağlıkçılara gelirsek hepsi o kadar özenli ki bu süreçte günde kaç kere arandığımı bilmiyorum hepsi durumumu soruyor ve bilgilendirme yapıyorlar. Onlara her gün asıl siz kendinize dikkat edin diyorum, çünkü ben evdeyim ama onlar? Onlar evlerinde değil, inanın işleri zor dediğimizden çok daha zor. Neyse ben iyiyim iyi olacağım, evdekilerin test sonuçlarını alınca en azından rahatlayacağım. Umarım negatiftir, siz de iyi olun ve lütfen evde kalın.”

Erkenci Kuş, Çocuk ve Mucize Doktor'da rol alan oyuncuda koronavirüs pozitif çıktı 8

Erkenci Kuş, Çocuk ve Mucize Doktor'da rol alan oyuncuda koronavirüs pozitif çıktı 9