SON DAKİKA
24 Nisan 2019 17:41

SON HABERLER

Erkenci Kuş’ta oynayan Can Yaman, Can Yaman olalı böyle ilgi görmedi!

Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan ve reytingleriyle kanalın yüzünü güldüren dizi Erkenci Kuş, Can Yaman’ın da büyük şansı oldu!

Geçtiğimiz sezon yaz aylarında başlayan ancak sezonda çok fazla sürmeyen Dolunay dizisi yayından kaldırılınca Can Yaman, uzun süre ortalarda görünmemişti.

Yaman, Demet Özdemir ile birlikte Erkenci Kuş dizisiyle yeniden ortaya çıktığında herkesi şaşkına çevirdi.

Ekranda olmadığı süre içerisinde yeni dizisine hazırlanan Yaman, yoğun sporla birlikte vücudunu daha da geliştirmiş ve saçlarıyla sakallarını uzatarak yeni bir imaja bürünmüştü.

Erkenci Kuş’ta oynadığı Can Divit karakterine ciddi bir yatırım yapan Can Yaman, dizinin reytinglerinin de yüksek çıkmasıyla birlikte yaz sezonunun en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Geçtiğimiz günlerde Hello ve Men’s Healt dergilerine de kapak olan Yaman, sezondan en karlı çıkan isim olmayı başardı.

Can Yaman, sosyal medya hesabından kapak olduğu ve röportaj verdiği dergileri paylaştı. Aynı zamanda Hello dergisinin bayram özel sayısı için tam 18 sayfa kendisine ayrılan Can Yaman, çekimlerin kamera arkası görüntülerini de instagram hesabından paylaştı.

Dizinin başarısını Hello’ya verdiği röportajda şöyle özetliyor:

“Dizi işi bir takım oyunu; takımın her yönden güçlü olması gerekiyor. Başroller elbette ki çok önemli ama yan roller ve onların hikayeleri de önemli. Onun dışında ışık, görüntü yönetimi, styling, prodüksiyon ekibinin becerisi… Hepsi fark yaratıyor. Biz Erkenci Kuş ’ta bu ruhu ve uyumu yakaladık”

İşte o paylaşımları:

İlgili Haberler