Ana sayfa Dizi Analiz Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde aile yemeğinde beklenmedik sürpriz!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde aile yemeğinde beklenmedik sürpriz!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, düşen reytinglerine rağmen, yurt dışı satışları iyi olduğu için yoluna devam eden yapımlardan birisi. Şimdiye kadar 27 bölümü yayınlanan dizinin Mayıs sonuna kadar ekranda olması bekleniyor.

Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinde neler olacağı da merak konusu oldu. 19 Nisan Salı akşamı yayınlanacak olan 28. bölümde önemli gelişmeler yaşanacak. Hiçbir şey hatırlayamadıkları kayıp zamanın gizemini çözmek ve Yalın’ı bulmak için geriye dönük adımlarını takip etmek zorunda kalan Sanem, Bora ve Güneş’i büyük bir macera beklemektedir.

Azra’yı kırdığı için çok pişman olan Efe kızının ölümünden sorumlu olan Aziz’le yüzleşir. Bu yüzleşme aslında Efe’nin kendisiyle yüzleşmesidir. Aklındaki sorulara cevap arayan Efe’nin aradığı cevap ise Azra’nın kendisidir… Azra, Nagehan ve Ekrem davasında önemli bir bilgi edinir. Dava ilerledikçe Aziz, Nagehan ve Ekrem üçgeninin ardındaki sırlar ortaya çıkmaya başlar.

Geçmişi ve geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Nagehan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Yavaş yavaş her şeyi hatırlamaya başlayan Aziz ise geçmişinin günahlarından temizlenmeye hazırdır. Çolpan ve Erman evlilik kararlarını duyuracakları büyük bir aile yemeği tertip ederler. Sanem ve Bora’nın son anda katıldıkları akşam yemeği, tüm aile için, beklenmeyen bir sürprizle sonlanır.