Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin afişi yayınlandı!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin afişi yayınlandı!

tarafından ker_def

MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey”in afişi yayınlandı. “Evlilik Hakkında Her Şey” ilk bölümü ile 21 Eylül Salı saat 20.00’de FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Evlilik ve ilişkilerin kirli düzenini ortaya çıkaracak olan “Evlilik Hakkında Her Şey”in posterinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk boy gösteriyor.

BBC yapımı, “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Evlilik Hakkında Her Şey”in kadrosunda ayrıca şu isimler bulunuyor: Fırat Altunmeşe, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü.”

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin afişi yayınlandı! 7

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise; Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ birlikte yazıyor. Tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran ve çekimleri İstanbul’da devam eden dizi “Evlilik Hakkında Her Şey”, 21 Eylül’de FOX’ta izleyicilerle buluşacak.

Peki nasıl bir dizi izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle 21 Eylül’de ekrana gelecek.