Fahriye Evcen, yeni reklamlarla rengarenk geliyor!

01 Haziran 2018 Cuma, 11:10
Fahriye Evcen, yeni reklamlarla rengarenk geliyor!
Fahriye Evcen Koton ile Rengarenk…
Koton, 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun modasını renklerle belirliyor. Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen, yeni reklam filminde renklerin enerjisini yansıtıyor.

Koton’un yeni reklam kampanyası 24 Mayıs’tan itibaren ekranlarda, açık hava ve dijital mecralarda yer alıyor.

Fahriye Evcen, Koton’un rengarenk tasarımlarıyla ekranlara geliyor. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun trendlerini renklerle belirleyen Koton’un yeni reklam filminde marka yüzü Fahriye Evcen rol alıyor.
Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil tasarımların baş rol oynadığı tasarımlarda desen ve model zenginliği de dikkat çekiyor. Reklam filminde rengarenk elbise, tulum ve etek-bluz takımlarıyla ekranlara gelen Fahriye Evcen, yeni sezonun modasını ‘Bu yaz rengarenk moda, Moda Koton’da!’ sloganıyla işaret ediyor. Koton’un renklerin dilini anlattığı koleksiyonun reklam filminde Fahriye Evcen, renklerin ifade ettiği duygularla ‘Sen de rengini göster’ çağrısı yapıyor.

Shortcut prodüksiyon tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Müfit Samık üstlenirken, müzikler Jingle Jacson’ın fotoğraflar ise Emre Doğru’nun imzasını taşıyor. ‘Bu Yaz Rengarenk Moda, Moda Koton’da’ kampanya reklam filmi 24 Mayıs’tan itibaren it TV kanallarının yanı sıra açık hava ve dijital mecralarda da yer alıyor.

fahriye evcen haberleri için