SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 01:49

SON HABERLER

Gel de gülme! Özge Özpirinçci, saçlarındaki beyazlara öyle bir benzetme yaptı ki!

Televizyongazetesi/Detay – Son dönemin ekrandaki kadın oyuncuları arasında en çok konuşulan ismi şüphesiz Özge Özpirinçci!

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinde oynadığı Bahar karakteriyle gösterdiği performans, oyuncuyu izleyici gözünde her geçen gün daha da büyütmekte.

Özge Özpirinçci, dizinin sezon finali vermesinin ardından soluğu bir sinema filminde aldı.

Caner Özyurtlu’nun yönetmenliğini yaptığı filmde Berrak Tüzünataç, Meriç Aral, Hümeyra, Engin Öztürk ve Boran Kuzum ile kamera karşısına geçti.

Kısa bir süre önce de filmin çekimleri bitti.

Özpirinçci tatilin ardından Eylül sezonu için dizinin çekimlerine geri dönecek.

Ünlü oyuncunun bir süre önce instagram paylaşımlarında saçının ön tarafındaki beyazların çokluğu dikkat çekmişti.

Günlük hayatında da doğal ve samimi kimliğiyle dikkat çeken oyuncu, saçlarını boyatmıyor. Rolü için doğal görünmeye çalışan oyuncu, zaman zaman söz konusu beyaz saçlarıyla ilgili magazinin gündemine de gelmişti.

Özge Özpirinçci, gittikçe aynı bölgede çoğalmaya başlayan beyaz saçlarıyla ilgili yaptığı esprili söylemle dikkat çekti.

Instagram sayfasının story bölümünden yayınladığı fotoğrafına “X-Men Rogue’a doğru gidiyor beyazlar” notunu düşerek kendi kendisini ti’ye aldı.

Rogue, X-Men çizgi roman karakteridir. 2. nesil X-Men’in en güçlü karakterinlerden biridir. İlk kez Marvel Comics çizgi romanı The Avengers’ ın 10. sayısında görünmüştür.

Saçlarının arkası koyu önü beyaz renk olduğu için Özpirinçci esprili bir söylemle kendisini karaktere benzetmiş…

İlgili Haberler