SON DAKİKA
20 Nisan 2019 02:06

SON HABERLER

Gizem Karaca yeni rolüyle hayranlarının karşısına çıkıyor!

Uyuşturucu ticareti yaptığı suçlamasıyla mahkemeden ceza alan Gizem Karaca, yaz aylarında hem dinlendi hem de yeni filmi için kamera karşısına geçecek zamanı buldu.

Karaca hayranlarının karşısına yeni bir rolle çıkıyor.

Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un başrolünü paylaştığı ‘Organik Aşk’, 14 Eylül’de vizyona girecek.

Kamil Çetin’in yönetmenliğini yaptığı, Köyceğiz, Ortaca, Dalyan ve Fethiye’de çekimleri yapılan filmde, Tarık Pabuçcuoğlu, Ruhsal Öcal ve Asuman Dabak gibi usta oyuncular da yer alıyor.

NASIL BİR FİLM?

Organik Aşk, Bülent ve Esma’nın hikayesini anlatıyor. Beceriksiz bir adam olan Bülent zengin bir ailenin çocuğudur. Ailenin eriştiği zenginlik evin babası Celal sayesindedir. Başarılı bir iş adamı olan Celal’in hayattaki tek başarısızlığı oğlu Bülent’tir. Dünyanın parasının harcayarak oğlunun başarısızlığını örtbas eden Celal artık bu duruma bir son vermeye karar verir. Oğlunun kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen Celal, kendisini düzeltmesi için oğluna bir ay müddet verir. Bülent, bir ay içerisinde sıfırdan bir hayata başlayıp işleri yoluna koymazsa mirastan men edilecektir. Bu bir ay içerisinde başına türlü belalar açan Bülent’in hayatı düğünden kaçan gelin Esma ile karşılaştıktan sonra iyice karışır. Esma ile aşkı bulan Bülent bir yandan peşlerine düşen Esma’nın abisi Davut ile uğraşırken bir yandan kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışır.

Yönetmen koltuğunda Kamil Çetin’in oturduğu filmin senaryosunu Volkan Girgin kaleme alıyor. Başrollerini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı filmin kadrosunda Tarık Papuçcuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konuk, Erdi Ünver gibi isimler yer alıyor.

İlgili Haberler