Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisinde bir istifa var ve bir karakter de ortadan kayboluyor!

Gönül Dağı dizisinde bir istifa var ve bir karakter de ortadan kayboluyor!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği günden bu yana gönüllerde taht kuran, haftalardır tüm kulvarlarda birinci olarak izlenme rekoru kıran Gönül Dağı’nın 19. Bölümü 6 Mart Cumartesi saat 20:00’de TRT 1’de. Bozkırda bir Anadolu masalı… Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor. Gönül Dağı’nın yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.

6 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek Gönül Dağı’nın 19. Bölümünde Erkan konusunda yaşanacaklar heyecanı artıracak. Ortadan kaybolan Erkan’ın başına neler gelecek? Münir beyin de istifa kararı alacağı dizinin 19.bölüm özeti ise şöyle: “Babasıyla ilgili yeni bilgilere ulaşan Dilek, soluğu Taner’in yanında alır. Taner’le birlikte araştırma içindeyken Halime’nin, Taner’le konuşmadığını öğrenir. Bu durumu çözmek isteyen Dilek, Halime’nin katı yüzüyle karşılaşır. Hem babasının gizemi, hem de Taner’le ilişkisindeki sıkıntılar, Dilek’i bir bilinmezin içine çeker ve onu yalnızlaştırır. Bunu gören Taner’in, Dilek’e yapacağı büyük sürpriz ne olacaktır?

Halk Eğitim Merkezi faaliyete geçmiştir. Ancak teknik imkansızlıkları da beraberinde getirmiştir. Gülsüm öğretmen, soluğu Taner ve amcaoğullarının yanında alır. Amcaoğulları, Halk Eğitim Merkezi’nin problemini çözebilecek midir?

Elektrik santralının açılışında hüsrana uğrayan Münir Bey, istifa eder. Kimse onu kararından vazgeçiremeyince iş Ramazan’a düşer. Ramazan’ın çabası sonuç verecek midir?

Gönül Dağı dizisinde bir istifa var ve bir karakter de ortadan kayboluyor! 3

Yaşadığı ağır duyguların etkisinde olan Erkan, evden kaçar. Herkes köşe bucak Erkan’ı ararken, Sefer onu bir kuyunun içinde bulur. Sefer, ölümle burun buruna olan Erkan’ı kurtarıp Gedelli’ye getirebilecek midir?

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli.

GÖNÜL DAĞI/TRT 1

YAPIMCI : Köprü Film/Ferhat Eşsiz

YÖNETMEN : Yahya Samancı

HİKAYE : Mustafa Çiftçi-Ali Asaf Elmas

SENARYO : Ali Asaf Elmas-Mustafa Becit

OYUNCULAR : Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Ulviye Karaca, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli.

MÜZİK DİREKTÖRÜ : Hasan Saltık/Kalan Müzik

MÜZİKLER : Engin Arslan-Murat Başaran (Mayki)-Sunay Özgür

YAYIN TARİHİ : 6 Mart Cumartesi 20.00/TRT 1

Gönül Dağı’nın 6 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak 19. Bölüm