SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 06:10

SON HABERLER

Gülperi 11. bölüm fragmanı izle! Bir çığlık sesi Gülperi’yi mahvediyor!

Gülperi dizisinin 11. yeni bölümü 23 Kasım Cuma günü Show TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 11. bölüm tanıtımı yayınlandı. Can’ın kaçırılması Gülperi ve çocukları perişan ederken, duyulan çığlık sesi gerilimi arttırıyor.

Videodan 11. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kadir’in Şeyma’ya “Bu çocuğa bir şey olsun bak bakalım bir daha Artemis’in yüzünü görebiliyor musun? Bugün bu çocuk kaçırıldıysa senin yüzünden!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda yerde hareketsiz yatan Can’a neler olacağı merakla bekleniyor.

Gülperi’nin geçtiğimiz Cuma akşamı ekrana gelen 10. bölümünde Kadir’in söyledikleri karşısında suskun kalarak Kadir’i hayal kırıklığına uğratan Gülperi, gerçek duygularıyla savaştı. Seyit’in anlattıklarından sonra yanlış karar verdiğini anlayan Hasan, Selen’in yardımıyla hatasını telafi etmeye çalıştı. Yakup’un planıyla çocukların karşısına çıkan Kader, Hasan’ın sert tepkisiyle karşılaşsa da Gülperi’nin sayesinde kendisini affettirdi. Hapishaneden hastaneye kaldırılan Ejder kaçmayı başararak, intikam beslediği Gülperi’nin peşine düştü. Şeyma her cephede Gülperi ve ailesine karşı savaşmaya devam ederken, Artemis anne ve babasının boşanacağını öğrendi. Hasan’a yardım eden Gökhan başına aldığı darbeyle yaralanırken, Bedriye bir kez daha annesinin desteğiyle hayata tutundu. Can’a sürpriz doğum günü hazırlığı yapan Gülperi, Can’ın Ejder tarafından kaçırıldığından habersizdi. Hiç beklemediği yerden darbe yiyen Gülperi için zor günler başlıyordu.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Cem Karcı
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Eylem Canpolat & Sema Ergenekon
Müzik: Cem Öget

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna
Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör,Haluk Cömert

İlgili Haberler