SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 14:35

SON HABERLER

Halit Ergenç, yeni sezonda yeni diziyle döneceğini ilk kez müjdeledi!

Televizyongazetesi/Detay – Vatanım Sensin dizisinden sonra geçtiğimiz sezonda ekranda yer almayan Halit Ergenç’in yeni bir diziyle döneceği haberleri gündeme gelmişti.

İsmi önce ‘Dr. House’ dizisinin yerli uyarlaması ile anılan Halit Ergenç’in, geçtiğimiz günlerde de Babil kod ismiyle anılan bir diziden teklif aldığı gündeme geldi.

Daha önce Ezel, Karadayı, Çarpışma gibi dizilerdeki başarısıyla dikkat çeken genç yönetmen Uluç Bayraktar’ın çekeceği dizinin başrolünde Halit Ergenç’in oynayacağı haberleri, hayranlarını da heyecanlandırmıştı.

Kanalı henüz belli olmayan dizinin yapım firması ise Ay Yapım.

Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel ile birlikte ünlülerin menajeri olarak bilinen Ayşe Barım’ın doğumgününe katıldı.

Çıkışta magazincilerle sohbet eden ikiliden Korel, yeni sezonda dizide yer almayacağını ama ‘Kızlar ve Oğlanlar’ isimli tiyatro projesine devam edeceğini söyledi.

Halit Ergenç de beklenen müjdeyi verdi! Yeni sezonda bir dizide oynayacağını doğrulayan Ergenç, henüz imza atmadıklarını belirterek görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Diziyle ilgili başka bir ayrıntıya girmeyen Ergenç’in bu cümlesi bile, yeni sezonda ekranda olacağının da ilk açıklaması olarak heyecan yarattı.

Uçankuş’ta yer alan röportajın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz…

İlgili Haberler