SON DAKİKA
22 Eylül 2022 13:43

SON HABERLER

Hazal Kaya ve Aras Bulut’u şoke eden gelişme

Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı Maral : En Güzel Hikayem dizisinden kötü haber geldi. 2. sezonuyla ekranlarda olan Maral dizisi erken final yapacak. Ekran macerasına geçen Mart ayında başlayan “Maral: En Güzel Hikayem” dizisi yeni sezonda bir türlü istenilen reyting sonuçlarını elde edemeyince TV8 yönetimi tarafından final kararı alındı. “Maral: En Güzel Hikayem” 29 Ekim’de ekranlara gelecek 17. bölümü ile final yapacak. TV8′in büyük umutlarla ekrana sürdüğü Maral dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamamıştı. Maral geçen Perşembe ekrana gelen bölümüyle reytinglerde Total grubunda 36. AB grubunda ise 18. sırada yer almıştı.

MARAL DİZİSİ GENEL KONUSU

Hayallerinin peşinden giden sıra dışı bir kızla, geçmişinin peşinden giden deli dolu bir genç adamın hikayesi bu. Dokunduğu her şeyi güzelleştiren, yaşam sevinciyle dolu, derin bir nefes gibi bir kızdı Maral. İleride bir gün yöneticisi olma hayalleri kurduğu çok katlı mağazanın pastanesinde garson olarak çalışmaya başladı. Ve başladığı ilk gün aşık oldu Sarp’a. Pastanenin serseri ruhlu çikolata şefine.

Ele avuca sığmaz, şeytan tüylü, on parmağında on marifet, başına buyruk bir adamdı Sarp. O da Maral’dan etkileniyordu. Kimbilir belki de aradıkları, birbirleriydi hayatta. Hiçbir zaman bilemediler. Çünkü bir mucize oldu. Ve Maral, bir süreliğine mağazanın başına geçti.

Şimdi Maral’la Sarp arasında uzun, aşılmaz koridorlar var. Maral bu rengarenk, ışıltılı hayaller mağazasında Sarp’a ulaşmaya çalışırken, bir yandan da binbir zorlukla mağazayı yönetmeye çalışıyor. Mağazanın ürkütücü sahibi Halis Bey, kararlı ve tehlikeli eşi Deniz, kreatif direktör Benan ve diğerleri… Maral’ın aşması gereken engeller o kadar fazla ki.

Yönetmen : Deniz Koloş

Yapımcı : Arzu Eğmir

Senarist : Pınar Bulut Deren

Görüntü Yönetmeni: Burak Kanbir

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Müzik : Cem Tuncer

Oyuncular : Hazal Kaya (Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Duvenci (Deniz), Reha Özcan (Halis), Rıza Akın (Muhsin), Gümeç Alpay (Aslı), Cankat Aydos (Tahsin), Bige Önal (Alara), Elvan Boran (Nilüfer), A.Olgun Sunear (Benan), Fırat Altınmeşe (Oytun)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler