Ana sayfa Sosyal Medya Hazal Kaya ve Onur Tuna hayranları haydi Disney Plus’a!..

Hazal Kaya ve Onur Tuna hayranları haydi Disney Plus’a!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com/Detay –Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın başrolünde yer aldığı Benden Ne Olur? adlı sinema filmini sinema salonunda izleyemeyen seyirciye güzel haberi geçtiğimiz haftalarda Disney Plus vermişti.

‘Benden Ne Olur? filmini Disney Plus’ın satın aldığı, platformun sosyal medya hesabından duyurulmuştu. Kaya ve Tuna hayranlarının merakla beklediği film, dijital platformda yayına girdi.

Hazal Kaya’nın Onur Tuna, Enis Arıkan, Selin Şekerci ve Nur Fettahoğlu ile kamera karşısına geçtiği Benden Ne Olur? filmi, 14 Ocak 2022’de vizyona girmişti.  Yönetmenliğini Murat Şenöy’ün üstlendiği filmin senaryosunu Aslı Kızmaz ve Müge Öztürk kaleme aldı.

Hazal Kaya ve Onur Tuna hayranları haydi Disney Plus'a!.. 7

Benden Ne Olur Filmi, Sertab Bal isimli genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Sertab Bal; her kadının ve hatta belki herkesin, hayatını izlerken kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakter. 28 yaşına gelmiş fakat hayatında, tüm çevresinden beklenen ‘düzenli’ hayatı olduramamış Sertab, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadındır.

Ablası Harika’nın harika evini yakması ile evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın “senden hiçbir şey olmaz Sertab” demesiyle büyük bir kırılma yaşar ve “benden ne olur” herkese göstereceğim diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Sertab’ın aşk, kalp kırıklığı, başarı ve başarısızlık dolu macerasını bu aldığı karar başlatır.