SON DAKİKA
27 Haziran 2019 03:05

SON HABERLER

Hercai dizisinin Reyyan’ın Ebru Şahin’den samimi itiraf: Bu tarz çekimler beni gerer!

atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisindeki Reyyan karakteriyle bir anda hayran kitlesini katlayan Ebru Şahin, çeşitli dergilere de kapak olmaya başladı.

Televizyongazetesi/Detay – Geçtiğimiz günlerde dizinin çekimlerinin sürdüğü Mardin Midyat’ta farklı tarz kıyafetlerle objektife poz veren Ebru Şahin, profesyonel model olmasa da rahat olduğu için fotoğrafların da güzel çıktığını söyledi.

Mütevazi tavrıyla dikkat çeken Ebru Şahin, “Biraz ben de bakıyorum tabi bir şeylere, feyz alıyorum modellerde” diyerek çekimden önce araştırma yaptığını da saklamıyor.

Ebru Şahin, son olarak kapak olduğu Şamdan dergisine, dizide Aslanbey konağı olarak geçen mekanda pozlar vermişti.

Bu çekimin kamera arkası görüntüleri ve Ebru Şahin’in röportajı ise Dizi TV programında yayınlandı.

Genç oyuncu, çekimlerle ilgili olarak “Modellik bir meslek olarak yapıldığında zor olabilir ama bana keyifli geliyor. Çok zorlanmadım. Rahatlık önemli sanırım orada. Rahatlık olduğu zaman o yaşayan fotoğraflar ortaya çıkıyor. O rahatlık olduğunda da güzel bir modelmişsin gibi görünebilir” yorumunu yaptı.

Normalde bu tür çekimlerde çok gerildiğini de belirten Ebru Şahin, “Rahat olduğum söylenemez aslında normalde. Biraz gerer beni bu tarz çekimler ama gerçekten gelen şeyleri çok beğendiğim için ve güzel, tatlı bir ekiple çalıştığım için çok mutlulukla yanıt verdim. Çok eğlendim. Çok eğlenceli, enerjik ve beni de yansıtan bir çekim oldu. O yüzden mutluyum şu anda” diye konuştu.

Röportajın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

İlgili Haberler