SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:40

SON HABERLER

Hızır Çakırbeyli öldü mü? Ateş, Hızır’ı vurdu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. bölümü 23 Ekim Salı akşamı izleyicilerle atv ekranında buluştu. Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Kenan Çoban’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonunda izleyicilerin büyük ilgisi olduğu reytinglerden görülebiliyor. 112. bölümün en önemli sahnesinde Hızır Çakırbeyli vuruldu. Ateş tarafından vurulan Çakırbeyli öldü mü? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Sosyal medyada yapılan yorumlara bakılır ise Hızır Çakırbeyli ölür ise dizi artık izlenmez. Sosyal medyada en çok dolaşan söz, “Türkiye, ikinci bir Süleyman Çakır vakâsını kaldıramaz” şeklinde oldu. .Bu yüzdenden kimse ölmesini beklemiyor.

Videodan 112. bölümde Hızır Çakırbeyli’nin vurulduğu anı izleyebilirsiniz…

Peki 112. bölümde neler yaşandı? İşte detayları:

“Her şey ihanetten daha iyidir!”

Çakırbeyliler, Muzi’yi bulacaklarını umarak çıktıkları yolda pusuya düşürülmüşken, Davut Ateş’in ellerinden ölüme uğurlanmıştır. Hedef şaşırtarak büyük bir kayba sebebiyet veren düşmanlar, el birliğiyle Hızır ve ailesini bitirmenin peşindedir.

Gün geçtikçe intikam hırsı artan Çakırbeylilerin önüne yem olarak atılan Sinan’a nihayet ulaşılır fakat o kadar küçük bir lokma kimsenin gözünü doyurmaya yetmez. Bu ölüm kalım savaşında asıl hedef Muzi iken son yaşanan olaylar okların İzzet’e dönmesine neden olacaktır.

Dayısının intikamını almak için Hızır’dan önce yola koyulan Hızır Ali, yaptığı planla kendi canını tehlikeye atar. Tüm olanların sorumlusu sayılan Muzi, bir Çakırbeyli’yi ele geçirme fırsatını kaçırmayacaktır. Her geçen gün yaptıklarıyla onu dost bilenlerin güvenini kazanmaya çalışan Ateş’in son planı Cemre ile bir yuva kurmak üzerinedir.

Her ne kadar aile kurmak isteyen iyi bir insan izlenimi vermeye çalışsa da en yakınındakilerden biri onun hain olduğunu anlar. Sonu yine felaket getirecek olan bu durum bu kez en çok Emine’nin canını yakacaktır.

 

 

İlgili Haberler