SON DAKİKA
5 Şubat 2023 01:57

SON HABERLER

İbrahim Selim’in yeni projesine ilk Ezgi Mola destek çıktı!

BluTV’nin merakla beklenen yeni formatı ‘BOOM by İbrahim Selim’ bu akşam 19.00’da başlıyor. Programın seyirciyle buluşmasına saatler kala ilk konuk yayınlanan tanıtımla duyuruldu. Ezgi Mola’nın konuk olduğu program izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Zengin içeriğiyle Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından BluTV’nin yeni şov programı ‘BOOM by İbrahim Selim’in bu akşam 19.00’da yayın hayatı başlıyor. İki haftada bir yayınlanacak olan programda, İbrahim Selim dünyanın gündemindeki konulara ironik bir dille dikkat çekerken her bölüm özel bir konuk, bölüm konusu ile ilgili daha önce hiç rastlamadığımız şekilde karşımızda oluyor.

Bu haftanın sürprizi de içinde yer aldığı her projede dikkatleri üzerine çeken Ezgi Mola. Her bölüm başka bir konuyu gündeme taşıyacak programda ilk konu ise dünyayı kasıp kavuran salgın. ‘BOOM by İbrahim Selim’ in en ilgi çekici bölümlerinden RapBattle’ da Ezgi Mola her konuda ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Şaşırtıcı cevaplar, ilginç deneyimler ve ilgi çekici bilgilerin bir araya geleceği ‘BOOM by İbrahim Selim’ bu akşam saat 19.00’da ilk bölümüyle sadece BluTV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler